INTELI Łukasz Banaś

Łukasz Banaś

Projektant/konstruktor

tel. (+48) 57 57 57 830

lukasz@inteli.com.pl

Juliusz

inż.Juliusz Kukulski

Automatyk/Instalator

tel. (+48) 884 042 402

juliusz@inteli.com.pl

inteli-patryk-zarski

Patryk Żarski

Instalator/serwis anten

tel. (+48) 530 833 908

patryk@inteli.com.pl

Inteli - Montaż Anten - Instalacje Elektryczne

Adam Gawroński

Główny Księgowy

tel. (+48) 607 625 161

info@inteli.com.pl

Inteli - Montaż Anten - Instalacje Elektryczne

Mateusz Żwawiak

Dyrektor oddziału Poznań

tel. (+48) 600 903 515

mateusz@inteli.com.pl

michal-inteli

Michał Zielnica

Kierownik robót elektrycznych

tel. (+48) 57 57 57 311

michal@inteli.com.pl

Kamil Tulejbicz

Kamil Tulejbicz

Dyrektor działu IT/PR

tel. (+48) 728 280 774

kamiltulejbicz@inteli.com.pl

Księgowy INTELI Łukasz Nowak

Łukasz Nowak

Księgowy

tel. (+48) 665 928 696

ksiegowosc@inteli.com.pl

Tomasz Smugowski

Tomasz Smugowski

Przedstawiciel handlowy

tel. (+48) 57 57 57 990

tomasz@inteli.com.pl

Bartosz Stopyra

SEO/SEM

tel. (+48) 728 280 774

bartek@inteli.com.pl

Mateusz Furmanowicz

Programista/instalator

tel. (+48) 57 57 57 830

info@inteli.com.pl

kamil-juchniewicz

inż.Kamil Juchniewicz

v-ce prezes

tel. (+48) 57 57 57 370

kamil@inteli.com.pl

Mariusz

Mariusz Korzanowski

CEO/Właściciel

mariusz@inteli.com.pl